top of page

ПРО МЕНЕ

Привіт! Мене звати Ярослав, Я - професійний весільний фотограф. Вважаю головним в своїх роботах - показати непідробну щирість і глибокі почуття закоханої пари. Для цього я вибрав для себе стиль художнього репортажу і напів-постановочних кадрів. Я знімаю справжніх людей, які ніжно кохають один одного. У моєму портфоліо, тільки реальні весілля і щирі почуття. Вибираючи мене, Ви отримуєте не мій час, а унікальну історію свого кохання, наповнену романтикою і подіями.

Фотографую здебільшого в місті Київ, але люблю подорожувати і з задоволенням приїду на Ваше свято в будь-яке місто нашої країни та за її межі. Якщо з цього переліку Ви не знайшли те, що Вам потрібно, запитайте мене особисто, я з радістю виконаю Ваше бажання. Ласкаво прошу!


Постійно навчаюся та вдосконалюю свою техніку зйомки та ретуші фотографій. Слідкую за тенденціями весільної фотографії. Беру за приклад роботи кращих весільних фотографів України та світу, але завжди намагаюся працювати в своєму індивідуальному стилі зйомки, також беру за приклад роботи фотографів, які працюють в інших жанрах. Намагаюся не створювати шаблонів і підходити до кожної фотосесії індивідуально.

Переглянути як виглядає весільна фотокнига. Детальніше про вартість послуг. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання звертайтесь за телефоном 099-07-05-333, або в соціальних мережах instagramfacebook 

bottom of page