top of page
весільна арка на фоні лісу на рибацькому хуторі
Церемонія

Весільна церемонія: що потрібно знати?

Виїзна церемонія – дуже важлива частина весілля, тому її організація має бути бездоганною. Для проведення церемонії обов'язково виділіть окрему зону. Це може бути відкритий майданчик з гарним краєвидом на території заміського готелю, де проходитиме весілля, або окремий зал у ресторані.

Декор - основна складова прекрасного чудової церемонії. Важлива кожна деталь: стильно оформлена арка або фон, подушечка для кілець або її альтернатива, стіл для реєстратора, якщо він потрібен, оформлення доріжки до весільної арки, декор стільців.

Свадебная арка в 2023 году
Свадебная церемония Киев
Фотограф на свадьбу 2023 годи Киев

Весільна церемонія в приміщенні.

Весільна церемонія, не обов'язково може бути проведена на вулиці, адже зараз багато РАЦСів пропонують цілий спектр послуг відразу на місці у них. З гарними великими залами, які вміщають від 15 до 50 гостей. Прикладом таких в м. Київ є "Готово", що на Печерську, "ЗАГС №1" на ВДНГ, "Новий ЗАГС"Ю що на Оболоні, та безліч безліч інших, це одні з небагатьох про які відомо, і в яких мені доводилось знімати. Головною перевагою такого формату є те, що вам взагалі, не потрібно, ні про що хвилюватися,  ви просто бронюєте дату та час, і все, залишається тільки приїхати і отримувати задоволення. Більш детально про це все ми можемо обговорити зі мною на зустрічі.

зал для весільної церемонії загс №1 ВДНГ Київ
загс номер 1 на вднг
перший весільний танець Загс номер 1 на вднг
bottom of page